Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

30.10.2017

Maseczka w płacie Balea Sweet Mango

Maseczki w płacie szybko zyskały sympatię w blogosferze. Ja byłam ich bardzo ciekawa, ale długo zwlekałam z zakupem. Ostatnio jednek udało mi się wylicytować swopa z maseczką w płacie Balea Sweet Mango na portalu Dresscloud (klik. Dla niewtajemniczonych to taki portal dla kobiet, gdzie udostępniasz zdjęcia, za które otrzymujesz kryształki. Kryształki te możesz później przeznaczyć na licytację swopa – zestawu kosmetyków i różnych akcesorii. Oczywiście oprócz tego jest forum, gdzie można porozmawiać z innymi dziewczynami w bardzo sympatycznej atmosferze). W miniony weekend maseczkę wykorzystałam i chciałbym coś Wam o niej opowiedzieć.


INCI: Aqua, Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Ascophyllum Nodosum Extract,
Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Steam Extract, Portulaca Oleracea Extract,
Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Mangifera Indica Fruit Extract, Methylglucose Distearate,
Carbomer, Phenoxyethanol, Parfum, Sodium Hydroxide, Sodium HyaluronateMaseczkę otrzymujemy standardowo w saszetce. Szata graficzna opakowania jest kolorowa i ładna. Maseczka ma ładny, owocowy, lekko słodki zapach. Płat jest odpowiednio nasączony płynem. Nic nie kapie podczas nakładania maseczki czy podczas noszenia jej na twarzy. Na moją twarz maseczka jednak średnio pasowała, co możecie zobaczyć na zdjęciu zamieszczonym poniżej.


Niestety chwilę po nałożeniu maseczki zaczęłam czuć delikatne pieczenie, które z każdą sekundą było coraz bardziej odczuwalne. Postanowiłam nie ryzykować i zdjęłam maseczkę z twarzy. Skóra była lekko zaróżowiona, ale nie pojawiło się na niej podrażnienie. Nie wiem, co by było, gdybym zostawiła maseczkę na twarzy. Może bym ją podrażniła, może nie. Faktem jest, że na rynku jest ogromny wybór maseczek i sporo z nich nie przysporzy takich zmartwień. Lepiej więc zainteresować się nimi. Ja w swoich zbiorach mam jeszcze pandę ze Skin79 i w najbliższym czasie na pewno ją wypróbuję. A do Balei już nie wrócę.A Wy lubicie maseczki w płacie? Macie swoje ulubione?