Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

14.01.2016

Płyn micelarny 3w1 do skóry wrażliwej, Garnier
            To zdecydowanie mój nr 1, przynajmniej na razie. Wcześniej używałam mleczka, płynu dwufazowego, innego micelarnego. Żaden produkt nie spisywał się równie dobrze. Co w nim takiego specjalnego?Opis producenta

Czy Płyn Micelarny 3w1 Garnier jest stworzony dla mnie?
Tak, jeżeli szukasz skutecznego, szybkiego i łatwego w użyciu produktu, który w jednym geście oczyszcza skórę i usuwa makijaż.
Czym się wyróżnia?
Płyn Micelarny 3w1 to prosty sposób, by usunąć makijaż oraz oczyścić i ukoić całą skórę (twarz, oczy, usta) za pomocą jednego gestu. Nie wymaga spłukiwania.
Jak działa?
To pierwszy inteligentny produkt oczyszczający do Garniera, w którym została zastosowana technologia miceli. Nie musisz już trzeć, by pozbyć się zanieczyszczeń i makijażu - micele wiążą je niczym magnes. Efekt: idealnie czysta skóra bez pocierania. Odpowiedni do wszystkich typów skóry, także do cery wrażliwej. Bezzapachowy.
Płyn Micelarny 3w1 dostępny jest w opakowaniu o dużej pojemności 400 ml, które wystarczy na 200 zastosowań na waciku.
Nasza filozofia Garnier Skin Naturals. Pierwszeństwo dla naturalnych składników pozyskiwanych dzięki metodom, które pozwalają zachować jakość i czystość.
Kosmetyki testowane dermatologicznie.
Produkty o udowodnionej skuteczności. Testowany dermatologicznie i okulistycznie.
Skład

Woda, środek konserwujący/zmiękczacz, humektant, substancja myjąca łagodna dla skóry, konserwant, substancja myjąca, konserwant


Moja opinia

         Płyn dostajemy w przezroczystej buteleczce o pojemności 400 ml, zamykanej na klik. Możemy obserwować poziom ubywania płynu i odpowiednio go dozować.
            Płyn jest bezzapachowy, ale wrażliwy nos odnajdzie tam słaby zapach, trochę jakby mydlany.
            Płynu używam do zmywania makijażu. Bez problemu sobie radzi z moimi kosmetykami. Nie muszę nawet pocierać, wystarczy przytrzymać chwilkę wacik i nawet tusz z rzęs schodzi bardzo łatwo. Skóra jest oczyszczona, bez uczucia ściągnięcia. Płyn nie podrażnia, a do tego jest bardzo wydajny.
            Używam go także do oczyszczania twarzy wieczorem, nawet w dni bez makijażu. Cera po nim jest lekko zaróżowiona, ale efekt szybko mija. Później gładka i oczyszczona z sebum, czy innych zanieczyszczeń.
            Cena kosmetyku nie wydaje mi się wygórowana. Płyn kosztuje ok. 17 zł, ale na promocjach można go znaleźć nawet za 10 zł.
            Płyn sprawdza się u mnie bez zarzutu, szczerze go polecam. Ponad to zauważyłam, że wiele blogerek chwali sobie ten płyn.
            A wy? Znacie go/lubicie?Pozdrawiam,
AnnKa


Znajdziecie mnie na: